wellness zoborska

Travel & Hospitality Awards 2023

S hrdosťou oznamujeme, že Wellness Zoborská bola ocenená v rámci Travel & Hospitality Awards 2023!

Toto prestížne ocenenie, udeľované každoročne, slúži ako uznanie excelentnosti v rôznych oblastiach cestovného ruchu a pohostinnosti. Pre nás je to mimoriadna česť, že sme sa ocitli medzi tými najlepšími kúpeľnými zariadeniami na Slovensku.

Chceme aby ste sa u nás cítili príjemne, oddýchli si a načerpali novú energiu. Toto ocenenie je pre nás len potvrdením, že kráčame správnou cestou a že naše služby a prostredie spĺňajú tie najvyššie štandardy. Vaša spokojnosť je pre nás najvyššou prioritou a toto ocenenie nám dáva silnú motiváciu k tomu, aby sme sa naďalej zlepšovali a prinášali vám ešte viac relaxu a regenerácie.

Travel & Hospitality Awards: Ocenenie pre tých najlepších

Ceny Travel & Hospitality Awards sa udeľujú každoročne a oceňujú tie najlepšie hotely, kúpele, reštaurácie a cestovné kancelárie, ktoré neustále ponúkajú výnimočné zážitky. 

V roku 2023 bola konkurencia mimoriadne silná, s viac ako 300 nomináciami v rôznych kategóriách. Precízny výberový proces, ktorý zahŕňal poznatky expertov a analýzu spätnej väzby od zákazníkov, identifikoval prevádzky, ktoré skutočne vynikajú.

Náš záväzok voči klientom

Od našich povzbudzujúcich sáun cez relaxačné zóny a ozdravujúce masážne procedúry ponúkame komplexný prístup k wellnessu. Sme nadšení, že našim hosťom pomáhame dosiahnuť stav úplnej pohody a toto ocenenie je úžasným uznaním nášho úsilia. Preto sa do budúcnosti budeme snažiť posunúť svoje služby k vám ešte bližšie.

Našim poslaním je prinášať do Nitry kvalitné wellness služby aby si ľudia mohli užiť svoj pokoj a relax kedykoľvek to budú potrebovať. 

Tešíme sa na vás.


Kontaktný formulár

Máte nejakú otázku, alebo chcete rezervovať pobyt?
Ďakujeme! Vaša správa bola odoslaná.